Przechowywanie opon w Twoim schowku

Przechowywanie opon w Twoim schowku

Przechowaj  swoje opony w Twoim schowku lokatorskim.

Każdego roku, o tej samej porze, każdy się spieszy jak tylko może- wymienić opony na zimowe. Niestety dzieje się w się w momencie, kiedy pojawi się pierwszy śnieg. Schowek24 rekomenduje nie zwlekanie z wymianą opon, ponieważ temperaturą graniczną dla opon letnich jest 7°C. Niższa temperatura powoduje, iż bieżnik opon robi się twardszy i nie zapewnia odpowiedniej przyczepności. Nie czekaj na kolejki w warsztatach i pierwsze opady śniegu. Już teraz możemy zaobserwować poranne przymrozki i jazda na letnich oponach przestaje być bezpieczna.

I jak co roku zadajemy sobie pytanie – co mam zrobić z letnimi oponami ? Schowek24 jest dla Ciebie rozwiązaniem. Wynajmując przestrzeń magazynową możesz w niej przechować inne rzeczy, więc nie płacisz za same przechowywanie opon. Zapewniamy powierzchnie, w których temperatura jest odpowiednia dla przechowywania opon. Specjaliści od ogumienia zalecają przedział temperatury od 12 do 25 °C. Istotną kwestią dla ogumienia jest nie wystawianie go na działanie promieni UV, co również w schowku jest osiągalne.

Nie zwlekaj – wymień opony już dziś i przechowuj w suchych, bezpiecznych komórkach lokatorskich. Schowek24 służy pomocą- przechowywanie opon nigdy nie było tak proste 😊