Przeprowadzka? Wynajem magazynu

Przeprowadzka? Wynajem magazynu

Postanowione: przeprowadzasz się. I od czego tu zacząć?

Jak przenieść cały swój dotychczasowy dobytek w nowe miejsce? Mogłoby wydawać się proste a i stron oraz poradników na ten temat krąży w sieci całe mnóstwo. Tylko, co z tego? Od czego zacząć?

Kartony – ok, są. A teraz jak: kuchnia, salon czy sypialnia?

Rzeczy sezonowe

Najpierw rzeczy sezonowe, a może właśnie te niezbędne teraz? Podpowiadamy: Aby dobrze przygotować się do przeprowadzki, warto rzeczywiście zaopatrzyć się w kartony i w pierwszej kolejności spakować wszelkie bibeloty, które zajmują miejsce i tworzą atmosferę, ale do życia niezbędne nie są. Wiemy jak to jest: niby nowe lokum gotowe, ale na miejscu okazuje się, że jeszcze wypadałoby listwy przykleić w dwóch miejscach, tu schować kable, tam zrobić gniazdko.

Przeprowadzka to doskonały moment na oczyszczanie przestrzeni życiowej. Inwentaryzacja mienia pozwoli nam na skuteczniejszą przeprowadzkę.  Kochamy drobne pamiątki, rzeczy, które przywodzą na myśl miłe wspomnienia, lecz czy naprawdę trzeba dla nich robić ekstra miejsce? Wynajem nowego mieszkania lub jego zakup zwykle jest następstwem konieczności wprowadzenia zmian praktycznych. Bądźmy zatem rozsądni dalej i nie zagracajmy przestrzeni, w której spędzamy sporo czasu. Jeżeli dostaliśmy w prezencie ślubnym wolnowar, ale w zasadzie używamy go raz w roku, po co marnować miejsce w kuchennych szafkach? Święta Bożego Narodzenia również są raz w roku- kupujemy sztuczną choinkę, bombki ozdoby. Lecz czy naprawdę musimy montować pawlacz nad wejściem jak w latach 80-tych by to wszystko schować? Rozwiązaniem jest Schowek24 – nowoczesne, bezobsługowe self storage.

Wynajem magazynu

W domu mamy ogrom rzeczy, których nie chcemy wyrzucać, których potrzebujemy, ale niekoniecznie przez cały czas. Sezonowy sprzęt sportowy, sezonowe ubrania i ozdoby, grill i akcesoria – to tylko nieliczne przykłady takich rzeczy. Przy przeprowadzce warto je spakować w pierwszej kolejności i wynająć magazyn samoobsługowy. Zdziwicie się, jaka to jest masa rzeczy. Spakowane kartony możecie złożyć w naszych schowkach 24h/7 (będą przydatne dopiero po paru miesiącach), kiedy Wy już zdążycie umościć sobie gniazdko. Wtedy, bez większego trudu znajdziecie dla nich miejsce. Dzięki ofercie Schowek24 Wasza przeprowadzka będzie o wiele łatwiejsza i szybsza. Nie ma co zwlekać!

Wynajmij Schowek i ciesz się dodatkową przestrzenią. Komórki lokatorskie do wynajęcia – to zdecydowanie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.