Self Storage – magazyny do wynajęcia

Self Storage – magazyny do wynajęcia
Pojęcie self-storage przyszło do nas z zachodu i oznacza wynajem powierzchni w specjalnie do tego przygotowanych boksach – magazynach samoobsługowych. Zainteresowani tego typu usługą są ludzie poszukujący dodatkowej przestrzeni, której w dzisiejszych czasach często brakuje.

Self storage – całkowicie bezobsługowe

Współczesne budownictwo często nie zakłada projektowania komórek lokatorskich, schowków a nawet piwnic. Trudno więc przechowywać wszystkie rzeczy sezonowe na balkonie albo pod łóżkiem. Wśród kilkunastu a może i kilkudziesięciu podmiotów działających w Polsce jako Self Storage ze święcą szukać takich, które są prawdziwie samoobsługowe. Rzeczywiście, przedmioty, które chcesz przechować przywozisz i wynosisz sam. Otwierasz i zamykasz swój magazyn kiedy chcesz. Kolejny klucz zdobi Twój i tak już ciężki pęk i w końcu możesz korzystać ze swojego magazynu. Zanim jednak stałeś się „posiadaczem” dodatkowych metrów kwadratowych, istniała konieczność pojawienia się w wybranym magazynie, w wybrane dni tygodnia i określone godziny aby podpisać umowę. Trzeba było pokazać swój dowód osobisty, porozmawiać. Miło jest nawiązać interakcję z drugim człowiekiem, ale umówmy się: kto może stawić się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16? Praca, zajęcia na uczelni, obowiązki domowe to tylko niektóre z aspektów utrudniające takie działanie. Tymczasem, żona stoi niezadowolona, bo chciałaby posprzątać pod łóżkiem a tam narty i bagażnik samochodowy…

Wynajem zdalny

Z rozwiązaniem tego problemu przychodzi Schowek24, ponieważ wprowadza innowacyjną usługę – prawdziwie samoobsługowe magazyny. Jaka jest różnica? Istotna! Nikt nie oczekuje od Ciebie stawiennictwa i podpisywania dokumentów w godzinach otwarcia biura. Swój schowek wynajmujesz online z domu czy z pracy (nawet Twój szef będzie zadowolony, w końcu wypełnienie paru rubryk przy biurku to nie to samo co zniknięcie na dwie godziny w celu podpisania umowy). Wybierz schowek jednym kliknięciem, zarejestruj się podając swoje dane, zapłać i korzystaj. Sam sprawdź jakie to proste! Cały proces podpisania umowy na www.schowek24.pl zajmie Ci najwyżej 10 minut! Po kolejnych dwóch otrzymasz swój elektroniczny klucz dostępu. Możesz korzystać z PINU lub aplikacji: jako zalogowany użytkownik klikniesz na „OTWÓRZ” i już schowkowy świat stoi przed Tobą otworem. Jeżeli należysz do grona tych klientów, którzy lubią porozmawiać, zapytać, dopytać – po drugiej stronie monitora znajdziesz przyjazny zespół ludzi. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Dzwoń śmiało.