Nowe schowki we Wrocławiu

Nowe schowki we Wrocławiu

Ołtaszyńska 51 – przyjdź i sprawdź sam. Lokal, który Państwu oferujemy znajduje się w spokojnej części Ołtaszyna. Na przeciwko ul. Ożynowej, odremontowaliśmy stare magazyny, które są na dzień dzisiejszy gotowe do przechowywania Twoich rzeczy. Nowością w tej lokalizacji, będą schowki o większych wymiarach niż standardowo, w których jeszcze łatwiej  przechowasz meble oraz artykuły o większych gabarytach. Prowadzisz firmę? Ołtaszyńska 51 spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Usytuowanie schowek24 na ulicy Ołtaszyńśkiej jest ważne dla wszystkich, którzy przyjmują dostawy materiałów paletowych, ponieważ cała powierzchnia schowków znajduje się na parterze. Takie rozwiązanie ma wiele plusów. Po pierwsze, dzięki temu będziesz mieć bezpośredni dostęp do swojego pojazdu, który możesz zaparkować pod samymi drzwiami. Po drugie, oferujemy wiele miejsc parkingowych, wyłącznie do Twojego użytku. Po trzecie, szeroka brama umożliwia swobodny dostęp do wnętrza budynku. Jak zawsze staraliśmy się o zapewnienie bezpieczeństwa oraz klarowności oznaczeń umożliwiających dostęp do schowka. Co więcej, nasze magazyny są monitorowane przez całą dobę, dzięki czemu Twoje rzeczy będą jeszcze bardziej bezpieczne.

Przy ul. Ołtaszyńskiej znajduje się również główna siedziba Schowek24. Służymy pomocą i radą w każdym aspekcie procesu wynajmu schowków lokatorskich. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.